תפריט

מטבח חוץ בהתאמה אישית

24 אוג'

המטבח הוא אחד האזורים המרכזיים ביותר בבית. הוא מספק מענה מושלם לפיות רעבים של דיירי הבית, בין אם הם מעוניינים לפתוח את הבוקר בארוחה דשנה ובין אם הם חוזרים עייפים ורעבים בסופו של יום עבודה עמוס. אך המטבח אינו מיועד רק להכנת ארוחות שגרתיות כמו חביתה או מרק, אלא הוא משרת אותנו נאמנה כשמתקרבים החגים או כאשר דיירי הבית מארחים חברים ובני משפחה לרגל אירוע כמו יום הולדת או מסיבת אירוסין. במקרים מסוימים, כאשר יש צורך לארח מספר רב של אנשים, מחליטים דיירי הבית להוציא את המטבח החוצה.

נפלאות המטבח שבחוץ

בעידן המודרני שלנו עולה הדרישה לרכישת מטבח חוץ או מטבח גינה. מטבח מסוג זה מותאם לאירועים גדולים בגינה וכולל מגוון רחב של יתרונות:

  • מטבח נייד – מטבח חוץ מותאם לתנאי שטח, ולכן, בניגוד למטבח הביתי המקובע בדרך כלל למקומו, ניתן להזיז בקלות יחסית את מטבח החוץ. כך שאם אתם חושבים שהמשטח של המטבח קרוב מדיי לכניסה של הבית, תוכלו להזיז את המטבח לקצה השני של הגינה.
  • מטבח ליד – כאשר מחליטים לערוך אירוע בגינה, הגשת המאכלים הופכת לבלתי נוחה. המארחים צריכים לנוע הלוך ושוב בין המטבח לגינה כדי להביא את המאכלים, ולנסות שלא להפיל או לשפוך דבר בדרך. מטבח גינה, לעומת זאת, נמצא קרוב לאורחים ובאמצעותו ניתן להגיש באופן מידי מאכלים טעימים וטריים. 
  • על האש בגינה – המטבח הנייד כולל ערכת גריל ומאפשר למארחים להכין בשרים טעימים באופן קל ומהיר מבלי לנפנף במשך שעות במנגל. 
  • ניקוי מהיר – במהלך האירוח, כשיש צורך לשטוף מזלג או צלחת, רצים המארחים אל המטבח הביתי ובחזרה. במטבח הנייד, לעומת זאת, מותקנים ברז וכיור, וניתן לשטוף את הכלים המלוכלכים מבלי להיכנס אל הבית.
  • שמירה על חום המזון – מטבחי חוץ מגיעים עם מכסי קייטרינג מיוחדים שבאמצעותם ניתן לשמור על חום האורז והעוף שאתם מעוניינים להגיש. 

להוסיף חן לגינה

ישנם אנשים הנרתעים מלהכניס מטבח נייד לגינתם מחשש שמראה המטבח "יהרוס" את המראה של הגינה. אך כאשר מדובר במטבחי גינה, אין סיבה לדאגה. מדובר במטבחים המעוצבים בטוב טעם, אשר יכולים להשתלב להפליא בין המדשאה של הגינה לבין פסלי הנוי שמסביב. 

מכניסים את המטבח לגינה

אם החלטתם לרכוש מטבח גינה, תוכלו להיעזר באנשי המקצוע שלנו בטלפון 054-474-2023 כדי להתאים אותו לשטח שברשותכם. ראשית, חשוב לבחון את השטח ואת מבנהו, למדוד אותו ולמצוא את הפינה המתאימה ביותר למיקום הגינה. לאחר מכן, חשוב לבחור מטבח עם כל האביזרים המתאימים כדוגמת כיור, גריל גז, אפשרות חיבור לחשמל, מערכת תאורה לאירועי לילה, אמצעי קירור, ארונות לאחסון כלי מטבח כמו סירים או מחבתות וכמובן – משטח עבודה גדול ורחב המאפשר לכם להכין את הארוחות במקום – לחתוך את הבשר לגריל או את הירקות לסלט. 

לצפייה במטבחים שלנו לחצו >> מטבחי חוץ לדוגמא

אהבתם? תנו לייק!

חיפוש בבלוג

תגיות

מתוך הבלוג

בלוג מטבחי גינה

שילוב מטבחי חוץ בתהליך עיצוב גינות

את מטבחי החוץ תוכלו למצוא במגוון רב של עיצובים מרשימים המתא..ם, ולכן להם יתאים מטבח מאובזר בכל טוב המכיל מגוון אפשרויות המשך לקרוא

מטבח חוץ בהתאמה אישית

בעידן המודרני שלנו עולה הדרישה לרכישת מטבח חוץ או מטבח גינה..ג זה מותאם לאירועים גדולים בגינה וכולל מגוון רחב של יתרונות המשך לקרוא